ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

مصوبه جدید دولت درمورد مسکن مهر

معاون وزیر راه و شهرسازی:‌ تا پایان سال 350 هزار واحد مسکن مهر را تحویل بدهیم و وزارت نیرو نیز در زمینه‌های آب و برق همکاری کند.
به گزارش نامه نیوز ، محسن نریمان با حضور در اخبار 21 شبکه یک سیما درباره مصوبه جدید دولت مبنی بر واگذاری 350 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان گفت: دولت با این تصمیم زمینه تکمیل پروژه‌های مسکن مهر را فراهم کرده است. 
 
وی افزود: برای 350 هزار واحد مسکونی که در گستره کشور وجود دارد در نظر گرفته شده است که وجوهی اختصاص پیدا کند و مهم‌ترین این واحدها نیز در اطراف تهران مانند پردیس، پرند، هشتگرد و آنجاهایی که اولویت بالای ساخت را دارند و یا آماده تحویل هستند و پیشرفتی بالای 90 درصد دارند اختصاص پیدا کنند و با امکانات زیر بنایی و روبنایی تحویل مردم شود. 
 
 معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه ریزی مناسبی برای تأمین اعتبارات زیر بنایی و روبنایی نشده بود که با تصمیم دولت تسهیلاتی حدود هزار میلیارد تومان اختصاص پیدا کرد همچنین 400 میلیارد تومان از طریق منابع بخش مدیریت بحران و 700 میلیارد تومان نیز از منابع داخلی خودمان به این کار اختصاص پیدا کرد. 
 
وی افزود:با این مصوبه قرار است تا پایان سال 350 هزار واحد مسکن مهر را تحویل بدهیم و وزارت نیرو نیز در زمینه‌های آب و برق همکاری کند. 
 
نریمان درباره افزایش قیمت‌ها نیز گفت: تمام قراردادهایی که با متقاضیان منعقد شده بود به صورت علی‌الحساب بود ضمن اینکه قرار بود این واحدها یک ساله تا 18 ماهه تمام شود اما میسر نشد. 
 
وی افزود:اکنون دولت و مسئولان تلاش گسترده‌ای دارند که افزایش قیمتی صورت نگیرد اما در برخی از واحدها از جمله پردیس ارزش افزوده صورت گرفته است. 
 
مدیر عامل عمران شهرهای جدید ادامه داد: تلاش و برنامه ریزی ما این است که امسال مسکن مهر را تمام کنیم اما بخشی از اینها با مشکلات حقوقی مواجه شده زمین‌هایی که در دولت قبل مسکن مهر در آنها ساخت و ساز شده اکنون معارض پیدا کرده است ضمن اینکه برخی جاها پیمانکاران نیز ادعاهایی 
ارسال کننده: خبر تست 1
تعداد بازدید: 419
منبع: میزان
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود