ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

عزم راسخ دولت برای اتمام مسکن مهر

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه گزارش هفتگی از وضعیت مسکن مهر به رئیس جمهور داده می‌شود، گفت: دولت عزم خود را برای اتمام پروژه مسکن مهر جزم کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، احمد اصغری‌مهرآبادی ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان یک‌هزار و 902 واحد مسکن مهر و 746 واحد مربوط به نوسازی بافت‌های فرسوده گیلان در این شهرستان اظهار کرد: تولید مسکن برای اقشار مختلف جامعه همواره از سیاست جمهوری اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه دولت مکلف به واگذاری زمین با اجرای 99 ساله شده بود، افزود: این روند بعدها به عنوان مسکن مهر مطرح شد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پرداخت تسهیلات مسکن مهر، ادامه داد: 47هزار میلیارد تومان توسط بانک مسکن و

2 هزار میلیارد تومان از طریق دیگر بانک‌ها و در مجموع  49 هزار میلیارد تومان بانک‌ها تسهیلات پرداخت کردند.

وی سهم مسکن مهر در گیلان را 75 هزار واحد ذکر کرد و گفت:  62 هزار واحد مسکن مهر آماده شده است.

اصغری‌مهرآبادی با اشاره به اینکه در مدت 6 سال آماده کردن مسکن مهر در این استان کاری بسیار سخت بود، ادامه داد: نماینده مردم انزلی بسیار پیگیر و فعال بوده است.

وی با اشاره به اینکه دولت پروژه مسکن مهر را رها نکرده است، خاطرنشان کرد: دو میلیون واحد مسکن مهر در کشور است که به دلیل برخی مشکلات افتتاح آنها به تعویق افتاده بود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی عزم دولت در بهره‌برداری از تمام واحدهای مسکن مهر را راسخ دانست و یادآور شد: گزارش‌های هفتگی از وضعیت مسکن مهر کشور به رئیس جمهور داده می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 750 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان آن داده شده است، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم تاکنون یک‌هزار و 700 هزار میلیارد تومان برای اتمام مسکن مهر در کشور کمک کرده و امیدواریم افتتاح این تعداد به 800 هزار واحد برسد.

اصغری‌مهرآبادی متذکر شد: دولت به روش‌های مختلف دست وزارتخانه راه و شهرسازی را باز گذاشته تا حداکثر کمک برای بهره‌برداری سریع‌تر مسکن مهر صورت گیرد.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 174
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود