ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

جهش قیمت جهانی طلا متاثر از تخمین شاخص های اقتصادی انگلیس و کانادا

تهران- ایرنا- رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: پیش بینی های مختلف کارشناسان از برخی شاخص های اقتصادی کشورهای انگلیس و کانادا در روز جاری، سبب شده است معاملات و نقل و انتقالات طلا در بازار سرعت گیرد و در نتیجه جهش قیمت را در هر اونس طلای جهانی شاهد باشیم.

محمد کشتی آرای امروز (چهارشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، با اشاره به آخرین وضعیت قیمت طلا در بازار آزاد افزود: جهش قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی منجر به افزایش قیمت انواع مسکوکات طلا در بازار ایران شد.
به گفته وی، عصر امروز مقرر است برخی شاخص های اقتصادهای مهم و مطرح جهان اعلام شود که عمده آنها مربوط به انگلستان و کاناداست. 
کشتی آرای بیان داشت: پیش بینی های مختلف کارشناسان از این شاخص ها سبب شده است معاملات و نقل و انتقالات طلا در بازار سرعت گیرد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا، شاخص مسکن و تولیدات صنعتی انگلستان و تصمیم گیری درباره آنها را عمده شاخص هایی عنوان کرد که به یکباره افزایش حدود 19 دلاری اونس جهانی طلا را موجب شدند. قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی از یک هزار و 332 دلار در معاملات روز گذشته امروز به حدود یک هزار و 351 دلار افزایش یافته است.
کشتی آرای گفت: همین مساله، قیمت سکه طلا را در بازار ایران بطور میانگین حدود 80 هزار ریال بالا برده است.
وی افزود: شاخص های اقتصادی آمریکا نیز هر هفته روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه اعلام می شود که باید منتظر ماند و دید اعلام آنها چه تاثیری بر بازارهای جهانی خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با 90 هزار ریال افزایش قیمت 11 میلیون و 250 هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با 30 هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و 750 هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با 50 هزار ریال افزایش قیمت، سه میلیون و 30 هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با 10 هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز یک میلیون و 830 هزار ریال و هر گرم طلای 18 عیار نیز یک میلیون و 147 هزار و 170 ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با 20 دلار و 10 سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز یک هزار و 349 دلار و 60 سنت قیمتگذاری شد.

ارسال کننده: زیبا
تعداد بازدید: 189
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود