ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

مسکن مهر با رویکرد محله ای واگذار می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل عمران شهرهای جدید گفت: مسکن مهر در شهر جدید پردیس از این پس به صورت ماهانه و با رویکرد محله ای واگذار خواهد شد.


محسن نریمان افزود: در رویکرد محله ای ، در کنار واگذاری واحدهای مسکن مهر به موضوعاتی از قبیل کلانتری، فضاهای آموزشی، درمانی، خدماتی، فرهنگی، فضای سبز و ... هم توجه می شود.
وی همچنین با بیان اینکه احداث مسکن مهر شهرهای جدید کشور به جزء پردیس تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد، اظهارداشت: احداث واحدهای مسکن مهر پردیس دیرتر آغاز شده است و بخشی از این پروژه ‌ها سال آینده به اتمام می‌رسد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 100 هزار واحد مسکن مهر در شهر پردیس در حال ساخت است، اظهارداشت: در این واحدها 400 هزار نفر اسکان خواهند یافت.
وی در ادامه با بیان اینکه در فاز سه شهر جدید پردیس شش هزار و 100 واحد مسکن مهر ساخته شده است، افزود: به مناسبت هفته دولت هزار و 134 واحد واگذار شد و تا پایان شهریور ماه جاری به مرور به مردم تحویل می‌شود.
نریمان بیان داشت: برغم تمامی مشکلات در شهر پردیس افزون بر 4 هزار واحد مسکن مهر در چند هفته اخیر آماده و به متقاضیان واگذار شده است.
وی همچنین مجموع پروژه های مسکن مهر استان آذربایجان شرقی را 120 هزار واحد اعلام کرد و اظهارداشت: از این تعداد افزون بر 36 هزار واحد فقط در شهر جدید سهند در حال ساخت است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یک سوم واحدهای مسکن مهر آذربایجان شرقی در شهر جدید سهند طراحی شده است، گفت: افزون بر 33 هزار واحد از مجموع 36 هزار واحد مسکن مهر این شهر به مرحله افتتاح رسیده است و تمامی واحدها در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند مشروط به اینکه متقاضیان نسبت به آورده نقدی اقدام و دیگر متولیان مسکن مهر متعهد به تامین زیر ساخت های اساسی از قبیل آب، برق، گاز و ... باشند.
وی افزود: از مجموع 25 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید صدرای شیراز تا پایان شهریور 20 هزار واحد به مرحله بهره برداری و بقیه در دهه فجر افتتاح خواهند شد.
نریمان تصریح کرد: از این تعداد 17 هزار واحد در دولت یازدهم و سه هزار واحد در دولت دهم تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.
وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد همچنین از تحویل تمامی واحدهای مسکن مهر شهرجدید علوی هرمزگان خبردادو افزود: همه واحدهای مسکن مهر عالیشهر بوشهر نیز در دهه فجر امسال به اتمام می رسد.
مدیرعامل عمران شهرهای جدید با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت سال جاری 8 هزار و 300 واحد مسکن مهر و 8 باب مدرسه در شهر پرند افتتاح شد، اذعان داشت: در طول عمر کاری سه ساله دولت یازدهم 21 باب مدرسه در این شهر به مرحله افتتاح رسیده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه سه هزار واحد مسکن مهر طی دهه فجر امسال در شهر اندیشه به اتمام می رسد، افزود: از این تعداد تنها 48 واحد در دولت قبلی انجام گرفت و بقیه در دولت یازدهم در حال انجام است.

ارسال کننده:
تعداد بازدید: 170
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود