ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

مسکن مهر پردیس در سطح ملی پیگیری شود/ دولت می‌خواهد پروژه مسکن مهر به اتمام برسد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مسکن مهر پردیس باید در سطح ملی پیگیری شود؛ گرچه دولت می‌خواهد پروژه مسکن مهر به اتمام برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، سعید غفوری جمعه‌شب در جمع شماری از مردم شهرستان پردیس اظهار کرد: در سال‌های گذشته، 7 هزار و 500 واحد مسکونی در فاز 3 پردیس افتتاح ‌شده؛ اما در برخی بلوک‌ها بالابر نصب نشده و آسفالت، دیوارکشی و... انجام نگرفته بود و طی سه ماه گذشته فضای سبز، آسفالت و دیگر اقدامات در حال انجام است؛ هفته گذشته هم در سایت هسا بعد از سه سال بالابر نصب کردیم.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از کارهای سال‌های قبل مانده است و در این دولت در حال تکمیل و اتمام پروژه‌ها هستیم؛ پس دولت می‌خواهد و اهتمام دارد تا کار مسکن مهر تکمیل شود و به اتمام برسد.

غفوری با اشاره به افتتاح‌های 28 تیرماه در فاز 11 شهر جدید پردیس گفت: افتتاح واحدهای مسکونی، پل و تقاطع‌ها، مسجد، واحدهای تجاری، خط انتقال آب، خط انتقال برق 20 کیلووات و... را به‌صورت محله‌ای قبل از هفته دولت داشتیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در ادامه افزود: در افتتاح‌های هفته دولت، یک هزار و 134 واحد مسکونی فاز سه، مسجد صاحب‌الزمان(عج)، دو مجتمع تجاری، سه باب مدرسه، کلانتری، مسجد جامع شهر پردیس و همچنین تکمیل مدرسه در فاز 2 و ... را داشتیم.

وی تصریح کرد: بسیاری از کارها باقی مانده و شرکت عمران در حال تکمیل پروژه‌هاست؛ اما این پروژه ملی است و باید در سطح ملی پیگیری شود.

غفوری اضافه کرد: مسؤولان شهرستان پردیس در بحث اتمام کار توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان ورود کنند؛ در صورت عدم ورود مسؤولان، ما کار ساخت فیزیکی ساختمان‌ها را به اتمام می‌رسانیم اما هیچ‌گونه خدماتی وجود نخواهد داشت و در پی آن افتتاح نیز نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ادامه داد: تا پایان سال و بعد از فازهای 11 و 3 به فاز هشت، پنج، 9 قدیم و جدید و باز هم در فاز 11 افتتاح خواهیم داشت.

وی افزود: در صورت کمک دستگاه‌های خدمات‌رسان دو برابر تعدادی که مدنظر داریم، افتتاح و واحدهای مسکن مهر را با تمام امکانات تحویل متقاضیان می‌دهیم و برای این کار به همراهی دستگاه‌های خدمات‌رسان نیاز داریم.

ارسال کننده: زیبا
تعداد بازدید: 308
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود