ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

مدیرعامل شهر جدید پردیس: شب‌ها خواب ندارم‬

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه شب‌ها خواب ندارد و برای تکمیل واحدهای مسکن مهر سینه‌خیز حرکت می‌کند، گفت: دولت و شخص نوبخت رئیس برنامه و بودجه به وعده خود برای اختصاص ۱۳۰ میلیارد تومان به تکمیل واحدهای مسکن مهر عمل نکرده‌‌اند

به گزارش فارس، سعید غفوری در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه نمی‌داند چه تعداد مسکن مهر تا پایان سال در شهر پردیس به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: کاری به اقدامات مدیران قبلی ندارم اما تصمیم داریم تا پایان سال جاری تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکن مهر را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

غفوری ادامه داد: تلاش داریم ۲۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مهر را افتتاح کنیم،اما متأسفانه هر نهاد و یا شخص مسئولی که وعده داد به افتتاح واحدهای مسکن مهر کمک خواهد کرد وعده‌‌اش محقق نشد.

مدیرعامل شهر جدید پردیس خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان و شخص نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور وعده داده بود ۱۳۰ میلیارد تومان به تکمیل واحدهای مسکن مهر کمک خواهد کرد اما هنوز یک ریال هم پرداخت نشده است.

وی با تأکید بر اینکه فصل کاری در حال اتمام است و باید زودتر منابع مالی وعده داده شده اختصاص یابد تا بتوان سرعت کار را بالا برد، ادامه داد: اگر متقاضیان مسکن مهر به موقع آورده خود را تکمیل کنند در تمام فازهای شهر جدید پردیس افتتاح خواهیم داشت.

غفوری در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود قیمت‌های نهایی مسکن مهر پردیس استخراج شده و گزارش‌ها حاکی از افزایش است، گفت: هیچ فردی نگران‌تر از من نیست و متأسفانه یک اشتباه کردیم و مسئولیت مدیرعاملی شهر پردیس را پذیرفتیم بنابراین باید اذعان کنم که شب‌ها خواب ندارم.

وی با بیان اینکه به هر حال قیمت‌های مسکن مهر در فاز ۸ با فاز ۱۱ و ۵ به دلیل متراژ بالای این واحدها متفاوت است، گفت: قیمت‌ها در حال نهایی شدن است و باید بگویم که در حال بررسی تاریخ دقیق واگذاری‌ها و نصب انشعابات در فاز ۸ هستیم.

وی ادامه داد: ما مبلغی را اضافه نکرده‌ایم و هر چه هست مربوط به ابلاغیه‌های دولت قبل است، پس مردم نباید تصور کنند چون قیمت نهایی در فاز ۱۱ مثلاً ۴۰میلیون تومان یا فاز پنج ۴۶ میلیون تومان است باید قیمت فاز ۸ هم در همین حد و حدود باشد.

شنیده ها حاکی از این است که قیمت فاز ۸ در شهر پردیس بنا به متراژ ۶۵ تا ۸۱ میلیون تومان است و با این حساب افزایش ها بسیار بیشتر از حد انتظار است،این مساله اگر به طور رسمی از سوی شرکت عمران اعلام رسمی شود موجب نگرانی و نارضایتی متقاضیان را در پی خواهد داشت.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 257
منبع: الف
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود