ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

دولت حمایت خوبی از مسکن مهر نمی‌کند

عضو شورای عالی استان‌ها گفت: دولت تدبیر و امید حمایت خوبی از مسکن مهر نمی‌کند.

قانبیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در مورد نرخ‌گذاری‌های دولت بابت مسکن مهر اظهار داشت: اتفاقاتی امروز پیرامون مسکن مهر پردیس افتاده که خوشایند نیست؛ حدود هفت سال پیش که استارت مسکن مهر در دولت وقت زده شد، صحبت بود که افراد با 10 میلیون تومان صاحب خانه می‌شوند.

عضو شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: افرادی که آمدند و قراردادها را امضا کردند، فکر می‌کردند که با این مبالغ و نهایت 12 میلیون تومان و وامی تا سقف 25 میلیون تومان خانه‌دار می‌شوند و قراردادی سفید را امضا کردند.

قانبیلی با تأکید بر اینکه این افراد غافل از اینکه باید مبالغی دیگر را هم پرداخت کنند، اضافه کرد: این مبالغ اکنون آن‌قدر بالا رفته است که اگر فرد بیاید و یک واحد آماده را خریداری کند، از این کمتر برایش هزینه دارد.

عضو شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه برای یک واحد 70 تا 80 مترمربعی، 35 تا 40 میلیون تومان پرداختی دریافت می‌کنند، تصریح کرد: این واحدها 30 میلیون تومان هم وام دارد و مردمی هم که متقاضی هستند، در عمل انجام‌ شده قرار گرفته و راه پیش و پس ندارند.

قانبیلی با بیان اینکه دولت آن‌چنان که باید حمایت و پیرامون مسکن مهر هزینه کند، تاکنون انجام نداده است، اضافه کرد: شواهد این واقعیت را به‌طور شفاف نشان می‌دهد.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 154
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود