ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

اعلام شروط لازم برای محاسبه قیمت نهایی واحدهای مسکن پردیس

خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه تاکنون هر چه درباره قیمت مسکن مهر پردیس اعلام شده بود، علی الحساب بوده است،گفت:قیمت نهایی در فازهای 5 و 9 جدید بین 46 تا 47 میلیون تومان و در فاز 8 با توجه به متراژ متفاوتی که وجود دارد از 65 تا 79 میلیون تومان تعیین شده است.

به گزارش  گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،سعید غفوری در خصوص قیمت نهایی مسکن پردیس گفت: با بررسی‌های انجام شده بر اساس دستورالعمل  شماره 3 وزارت مسکن و شهرسازی که در سال 92 ابلاغ شده است، قیمت نهایی در فازهای  5 و 9 جدید بین 46 تا 47 میلیون تومان و در فاز 8 با توجه به متراژ متفاوتی که وجود دارد از 65 تا 79 میلیون تومان تعیین شده است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون هر چیزی که اعلام شده بود علی الحساب بوده است،افزود:  این قیمت‌ها باید در همان سال 92  محاسبه و به مردم اعلام می‌شد که مدیران وقت در اعلام آن کوتاهی کرده اند.
 
غفوری گفت: قیمت پایه برای واحدهای مسکن مهر در کل کشور متری  330 هزار تومان تعیین شده بود که بر اساس دستورالعمل شماره 3 با توجه به موقعیت زمین و کارهای اضافه‌ای که در ساخت بناهای انجا شده است قیمتها بعلاوه مشاعات محاسبه و اعلام شد.
 
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افزایش متفاوتی که در  قیمت های فاز 8 دیده می‌شود گفت: در این فاز به دلیل اینکه واحدها با متراژها و مشاعات زیادی وجود دارد اختلاف قیمت‎ها بالا خواهد بود زیرا واحدهایی در این فاز وجود دارد که 3 برابر متراژ معمول واحدهای مسکن مهر در دیگر فازها است.
 
وی افزود: شرکت عمران حاضر است در صورت رضایت متقاضیان مشاعات ساختمان‌های فاز 8 را به تملک خود درآورد و در سند متقاضیان ثبت نکند و در آینده با توافق به آنها واگذار کند.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 249
منبع: میزان
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود