ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

تنور داغ بازار نوسازها در شهریور

در آخرین ماه از فصل نقل و انتقالات ملکی، بیش از 40 درصد از معاملات بازار مسکن به آپارتمان‌های نوساز تا سه سال ساخت اختصاص داشته است.

 بسیاری از متقاضیان خرید مسکن آخرین روزهای تابستان را غنیمت شمرده و در طول ماه گذشته املاک مطلوب خود را معامله کرده‌اند اما در این میان سهم قابل توجهی از معاملات به آپارتمان‌های نوساز و تازه ساز اختصاص یافته است. به گزارش دنیای اقتصاد ، برابر آمارهای اولیه و غیرقطعی سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، حدود پنج هزار فقره از بیش از 12 هزار معامله خرید مسکن که در شهریور ماه انجام شده و تاکنون توسط مشاوران املاک به ثبت رسیده است، آپارتمان‌های نوساز و تازه ساز بوده‌اند که حدود 5/ 41 درصد از کل معاملات این ماه را شامل می‌شود. در این بین سه هزار و 505 فقره از معاملات ثبت شده مربوط به آپارتمان‌های کلید نخورده و حداکثر یکساله بوده است که معادل 5/ 68 درصد از معاملات نوسازها در شهریور ماه است و حجم معاملات آپارتمان‌های دو تا سه سال ساخت نیز 5/ 32 درصد از کل خرید و فروش املاک نوساز را شامل می‌شود.

مطلوبیت بالای آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده میان متقاضیان خرید مسکن از آن جهت است که علاوه بر برخورداری از تجهیزات سالم و بدون نیاز به مرمت‌های جزئی و کلی، می‌توانند انتخاب ایده‌آلی برای سکونت بلندمدت باشند. به عبارت دیگر، خریداران با معامله نوسازها گزینه‌ای را برای سکونت برمی‌گزینند که به این زودی‌ها تصمیمی برای جابه‌جایی و تعویض آن با یک آپارتمان کم‌سال‌تر اتخاذ نکنند.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 296
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود