ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

بی مهری مسئولین به سازندگان واقعی مسکن

رئیس نظام کاردانی کشور با اشاره به نبود سازندگان واقعی در بخش ساخت و ساز گفت : ساختمان های کشور از مقاومت کافی برخوردار نیست.

مهدی موذن در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: نگاه ساخت و ساز در کشور نادرست است و سازندگان واقعی ساخت و ساز نمی کنند.
وی با اشاره به اینکه هدف گذاری برای ساختن مسکن برای اقشار کم درآمد وجود ندارد گفت : مسکن مهر از زیرساخت های لازم برخوردار نیست.

وی افزود: برای داشتن ساختمان خوب و مقاوم باید اصول مقاوم سازی را مدنظر قرار دهیم و این امر جز از طریق سازندگان واقعی امکان پذیر نیست.

موذن تصریح کرد: با توجه به زلزله خیز بودن ایران در طی 6 - 5 سال گذشته هیچ اقدام موثری برای مقاوم سازی ساختمان ها صورت نگرفته است .

به کاردانها و دست اندرکاران ساخت و ساز توجه نمی شود

وی ادامه داد: 3 تشکل ، نظام مهندسی، نظام کاردانی و انجمن انبوه سازان در مسیر اصلی خود قرار نگرفته اند و در سال های گذشته کاردانهای ساختمان مورد توجه مسئولین قرار نگرفتند.

وی افزود: با توجه به گذشت بیش از 15 سال از تاسیس نظام کاردانی که به عنوان نیروی تجربی ساختمانها هستند این تشکل مورد بی مهری بسیاری از مسئولین است که امیدواریم در بازنگری قانون نظام مهندسی جایگاه نظام کاردانی به نحو موثری دیده شود تا از تجربه اعضا در ساخت و ساز استفاده شود.
 

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 285
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود