ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره «مسکن مهر» آماده شد

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از آماده شدن گزارش این کمیسیون درباره پروژه‌های مسکن مهر خبر داد و گفت: در این گزارش، نقاط ضعف و قوت این پروژه ملی، ارزیابی شده است.

داوود محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، از پایان بررسی پرونده مسکن مهر در کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد و اظهار داشت: گزارش کمیسیون در این زمینه برای قرائت در صحن علنی به هیأت رئیسه مجلس ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه بررسی این پرونده، نقایصی از نحوه اجرای پروژه‌های مسکن مهر مشخص شده که از جمله آنها می‌توان به نحوه جانمایی، عدم پیش‌بینی تأسیسات زیربنایی و روبنایی و عدم تخصیص به موقع تسهیلات بانکی اشاره کرد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: در جریان بررسی مسکن مهر، نقاط قوت آن نیز مشخص شده که باعث خانه‌دار شدن اقشار ضعیف شده است.

محمدی افزود: تکالیفی در زمینه پروژه‌های مسکن مهر هنوز بر زمین مانده است که ما در این گزارش دستگاه‌های مختلف را مکلف کرده‌ایم که به تکالیف خود عمل کنند تا هر چه سریع‌تر بتوانیم موضوع مسکن مهر را به عنوان یک پروژه ملی در کشور جمع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بررسی پروژه مسکن مهر در این کمیسیون در راستای تأکید چند باره رهبر انقلاب مبنی بر چشم امید داشتن گروهی از مردم به این پروژه و ضرورت ساماندهی آن بوده است و بر این اساس، نحوه حرکت دولت در تکمیل این پروژه بررسی و ارزیابی شده است.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 134
منبع: مهر
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود