ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

نامه چندباره برای تامین اعتبار مسکن مهر

رئیس سازمان برنامه و بودجه بارها وعده کمک به تکمیل زیرساخت واحدهای مسکن مهر را داده ولی اتفاقی نیفتاده است و گزارش ها نیز حاکیست معاون اول رئیس جمهور بارها برای تأمین اعتبار مسکن مهر به این سازمان نامه نوشته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، از اولین نشست و جلسه برای تکمیل و تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر که در اواسط شهریور ماه سال 93 برگزار شده بود حدود دو سال می گذرد .

در این جلسه که برای تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر با حضور مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، نوبخت در سمت معاون رئیس جمهور در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و سایر مسئولان ارشد وزارتخانه ها قول داد تا 700 میلیارد تومان را دولت و 300 میلیارد تومان را وزارت نیرو برای تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر تا پایان شهریور همان سال تقبل کنند اما نه این مبالغ و نه سایر وعده ها از سوی دولتی ها عملی نشد.

نوبخت معاون وقت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور طی نامه‌ای به شماره 40904224 به وزارت نیرو ابلاغ کرد تا از محل حق انشعابات 300 میلیارد تومان بابت احداث شبکه آب، برق و فاضلاب مسکن مهر پرداخت کند.

بنابراین گزارش، وعده‌های داده شده در حضور معاون اول رئیس جمهور با گذشت ماه ها به فراموشی سپرده شد تا اینکه نوبخت وعده دیگری برای تکمیل واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس داد.

وعده جدید نوبخت با سمت جدید رئیس سازمان برنامه و بودجه دادن 130 میلیارد تومان به شهر پردیس برای تکمیل واحدهای مسکن مهر این شهر است.موضوعی که غفوری مدیر عامل شهر پردیس در اواخر شهریور ماه امسال به آن اذعان کرد.

غفوری در این خصوص گفته بود: تمام دستگاه های خدمات رسان و شخص نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور وعده داده بود 130 میلیارد تومان به تکمیل واحدهای مسکن مهر کمک خواهد کرد اما هنوز یک ریال هم پرداخت نشده است.

وی با تأکید بر اینکه فصل کاری در حال اتمام است و باید زودتر منابع مالی وعده داده شده اختصاص یابد تا بتوان سرعت کار را بالا برد گفت: اگر متقاضیان مسکن مهر به موقع آورده خود را تکمیل کنند در تمام فازهای شهر جدید پردیس افتتاح خواهیم داشت.

حال با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و از دست رفتن زمان ساخت و ساز به نظر می رسد کار از نامه نگاری برای اتمام واحدهای مسکن مهر که تنها برای تکمیل آب و برق واحدهای مسکن مهر 5600 میلیارد تومان نیاز است گذشته است.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 111
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود