ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

17 هزار واحد مسکن مهر پرند چشم انتظار آب و برق

مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: 17 هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است اما به دلیل نبود خدمات زیربنایی واگذار نمی شود.

علی اکبر طاهری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیماگفت: از میان واحدهای اماده 3 سایت بزرگ را اعلام کردیم تا واحدهای افراد بد حساب به افراد خوش حساب داده شود.
وی با اشاره به اینکه جابجایی واحدها در همه پروژه ها صورت خواهد گرفت ،افزود: در پروژه 200 واحدی که 50 واحد ان آماده است وفقط 20 نفر مراجعه کردند در همان پروژه جابجایی را برای افراد خوش حساب انجام می دهیم و حق افراد بدحساب نیز محفوظ است و از نوبت خارج نمی شود و با سایر پروژه ها جابجا می کنیم.
طاهری افزود: مشکل عمده در بحث زیرساختهاست که کار به کندی انجام می شود و باید دستگاههای خدمات رسان، آب و فاضلاب ، برق و گاز در این امور تسریع کنند تا مشکل برطرف شود.

وی تصریح کرد : پیشرفت فیزیکی ما بالاست و بیشتر درگیر بحث آماده سازی محوطه هستیم که اگر دستگاه خدمات رسان به کمک ما بیایند تا محوطه سازی انجام شود آماده واگذاری هستیم.

طاهری تصریح کرد: حدود 24 تا 25 هزار واحد باقی مانده است که 16 تا 17 هزار واحد درگیر بحث زیرساخت هاست و در صورت حمایت دستگاههای خدمات رسان در دو تا سه ماه اینده واگذار می کنیم.

طاهری تاکید کرد : آماده کردن واحدها منوط به تکمیل اورده متقاضیان است و هیچ واحد فاقد متقاضی در پرند وجود ندارد ، فراخوانی زدیم و تعدادی تعاونی مسکن استقبال کردند و ثبت سامانه صورت گرفته و درحال ساماندهی 7 هزار واحد فاقد متقاضی هستیم.

وی افزود: حدود 11 هزار نفر از واحدهای فاقد متقاضی استقبال کردند که پالایش می کنیم و تصمیم بر آن است تا به تعاونی دولتی دهیم تا اشتباهاتی که بابت تعاونی ها در مسکن مهر افتاد ، جبران شود.
 

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 356
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود