ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

کلاهبرداری 200 ميلياردی در پوشش معامله مسکن در کرمانشاه

خبرگزاری میزان- رئیس پلیس کرمانشاه گفت:فردی که با جلب اعتماد شهروندان، از طريق پيش فروش واحدهای مسکونی مبلغ 200 ميليارد ريال از 151 نفر کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پليس دستگير شد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار منوچهر امان اللهی گفت: به دنبال شکایت جمعی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری پیمانکار یک پروژه مجتمع مسکونی در شهر کرمانشاه، موضوع در دست بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. 
 
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته از سوی کارآگاهان مشخص شد، این کلاهبردار 40 ساله پیش از این نیز در امر خرید و فروش املاک فعالیت داشته که با استفاده از خوشنامی و سابقه درخشان در تحویل به موقع واحدهای مسکونی، موفق شده اعتماد شهروندان را جلب کند. 
 
این مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پیمانکار پروژه با این روش توانسته بود از 151 نفر به میزان 200 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و از استان کرمانشاه فرار کند. 
 
سردار امان اللهی گفت: مأموران پلیس آگاهی طی استعلام صورت گرفته از سوابق کیفری متهم دریافتند که وی قبلا به جرم ارتشا، توسط سازمان های دولتی به مراجع قضائی معرفی و دستگیر شده بود. 
 
وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی، مخفیگاه متهم در یکی از استان های شمالی کشور شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان مربوطه، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به استان کرمانشاه بازگردانده شد. 
 
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری اعتراف کرد؛ در این رابطه 151 شاکی پرونده نیز شناسایی شدند. 
 
سردار امان اللهی توصیه کرد: شهروندان در انجام معاملات خود نهایت دقت را به کار برده و جوانب مختلف را درنظر بگیرند تا مورد کلاهبرداری واقع نشوند. 
انتهای پیام/ 

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 369
منبع: میزان
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود