ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

خرید و فروش ملک را با ملک فروش تجربه کنید

بازار مسکن خراسان رضوی همچنان در رکود به سر می‌برد

دبیر انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: طرح مسکن اقساطی آنگونه که باید در سطح استان مؤثر نبوده و بازار مسکن همچنان در رکود به سر می‌برد.

نعمت الله ظریف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: شروطی که برای فعالیت در مورد مسکن مهر قرار می‌دهند به حدی است که شرکت در آن را از توجیه خارج می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین حتی اگر شروط سخت برداشته شوند باز هم فعالیت در ساماندهی مسکن مهر گلبهار توجیه ندارد زیرا علاوه بر اینکه متقاضی برای آن وجود ندارد حتی در صورت بودن متقاضی نیز قیمتی که برای آنها در نظر گرفته شده با قیمت تمام شده برابری می‌کند.

دبیر انجمن انبوه سازان خراسان رضوی با بیان اینکه تعداد واحدهای مربوط به تعاونی‌های کم‌کار در مسکن مهر گلبهار 8000 عدد است، تصریح کرد: 18 هزار واحد مسکن مهر در این محدوده بلاتکلیف هستند یعنی یا ساخته نشده‌اند و یا اینکه با وجود ساخته شدن متقاضی ندارند.

ظریف با اشاره به استقبال کم به عمل آمده در مورد طرح مسکن اقساطی در خراسان رضوی، بیان کرد: برای شرکت در این طرح نیز متقاضی زیادی وجود ندارد زیرا رکود موجود سبب می‌شود که متقاضی وجود نداشته باشد که بانک مسکن ضمانت آن را انجام دهد.

وی افزود: در واقع طرح مسکن اقساطی نیز آنگونه که باید مؤثر نبوده و بازار مسکن همچنان در رکود به سر می‌برد.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 16
منبع: تسنیم
logo-samandehi
اطلاعات تماس با ما
نشانی :   ایران تهران شهر جدید پرند شهرک آفتاب بلوک c2 واحد 52
تلفن :   09190154492
info[@]melkforoush.com
http://melkforoush.com
ملک فروش کلیه حقوق این وبسایت متعلق به ملک فروش می باشد. طراحی و پشتیبانی سایت : کارناوب
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است