ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس مصیبتی بزرگ است

عضو شورای عالی استان‌ها گفت: هنوز زیرساخت‌ها در مسکن مهر پردیس رشدی متناسب با بارگذاری جمعیت نداشته و تکمیل این زیرساخت‌ها به مصیبتی بزرگ تبدیل شده است.

عضو شورای عالی استان‌ها:

تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس مصیبتی بزرگ است

خبرگزاری فارس: تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس مصیبتی بزرگ است

عضو شورای عالی استان‌ها گفت: هنوز زیرساخت‌ها در مسکن مهر پردیس رشدی متناسب با بارگذاری جمعیت نداشته و تکمیل این زیرساخت‌ها به مصیبتی بزرگ تبدیل شده است.

محمد قانبیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران در مورد وضعیت مسکن مهر شهرستان پردیس اظهار داشت: متأسفانه سرعت تکمیل زیرساخت‌ها در مسکن مهر شهرستان پردیس کُند است و از آن رضایت نداریم.

عضو شورای عالی استان‌ها با تأکید بر اینکه تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر در پردیس مصیبتی بزرگ است، تصریح کرد: هزاران واحد مسکونی قرار است به متقاضیان واگذار شود و این حجم واگذاری، سیل عظیم جمعیتی را به سمت پردیس سرازیر خواهد کرد.

قانبیلی با اشاره به اینکه نبود زیرساخت‌های آموزشی و پرورشی معضلی بزرگ قبل از استقرار و واگذاری مسکن مهر در این شهرستان است، اضافه کرد: متأسفانه هنوز این درد بزرگ در پردیس درمان نشده است.

عضو شورای عالی استان‌ها گفت: به خاطر بی‌توجهی مسؤولان ذی‌ربط به زیرساخت‌های شهرستان پردیس به‌ویژه در بخش آموزشی، مدارس در بومهن دو نوبته و پرتراکم است و هر روز شاهد رشد جمعیت در این منطقه هستیم و در آینده شاهد فاجعه بزرگی خواهیم بود.

قانبیلی با بیان اینکه هزاران دانش‌آموز از طریق مسکن مهر به بخش آموزش شهرستان پردیس تزریق می‌شوند، تصریح کرد: زیرساخت‌های فعلی توانایی پذیرش این حجم دانش‌آموز را ندارد و از هم‌اکنون باید برای مقابله با بحران آماده بود و نگاه پیشگیرانه داشت.

عضو شورای عالی استان‌ها با تأکید بر اینکه 12 باب مدرسه باید در پردیس احداث شود، اضافه کرد: این اقدام نیازی مهم در شهرستان پردیس است؛ ولی اقدامات در ساخت‌وساز مدرسه حرکتی لاک‌پشتی دارد.

قانبیلی با اشاره به اینکه نباید دست روی دست گذاشت و منتظر فاجعه بود، اظهار داشت: باید با همت مسؤولان ذی‌ربط و دولت و مردم و نگاه ویژه نمایندگان استان تهران که نمایندگان شهرستان پردیس هم هستند، این خلأها برطرف شوند.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 388
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود