ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

اخبار ملک فروش

رپرتاژ خبری - از تعمیر ترانس برق چه می دانید؟
1398/10/25

دیرزمانی است که ترانسفورماتورها که به طور خلاصه ترانس برق گفته می‌شوند، اختراع شده‌اند، در سال 1882 با اختراع این دستگاه، مشکلات بزرگی از سر راه توزیع برق برداشته شد. قیمت بالا به همراه اهمیّت فوق العاده بالای ترانس برق، ضرورت سرویس و نگهداری و انجام به موقع و سریع تعمیر ترانس برق را از سوی دست اندرکاران مورد تأکید قرار می‌دهد.
زردستان : آموزش نرم افزار تری دی مکس
1398/03/07

در لیست آموزش نرم افزار های معماری ، نرم افزار تری دی مکس پرکاربرد و بسیار حرفه ای است برای آنچه خلاقانه ، معماران طراحی می نمایند.نرم افزار تری دی مکس، نرم افزار مدل سازی ایده های هنری و خلاقانه معماران و هنرمندان و صنعتگران می باشد که می توانید با افزایش دانش با کسب آموزش مکس، بازی ، انیمیشن و طراحی داخلی ساختمان به حالت سه بعدی را مدل سازی نمایید.
ریپورتاژ آگهی - دانستنی های سفر به وان ترکیه
1397/04/07

شهر وان مرکز استان وان و بزرگترین شهر در شرق ترکیه می باشد. شهر وان شهری تاریخی می باشد اما عمده شهرت این شهر به دلیل گربه های پشمالو سفیدرنگ و زرد رنک با چشمهای آبی می باشد که به گربه های وان معروفند. برای مشاهده تور وان می توانید به سایت سفر باتو مراجعه کنید
ویژگیهای یک اگهی چاپی خوب چیست؟
1396/03/11

چرا بعضی تبلیغات نتایج بهتری را برای صاحبان کسب و کارها در پی دارند ؟ اسن پرسش جداً بسیار مهم است اما شاید پاسخ دادن به آن به این سادگی نباشد ! در این مطلب برای یافتن پاسخ به این سوال، نظرات کارشناسان مختلف تبلیغات را در سه بخش سرتیتر و عنوان آگهی، تصویر آگهی، متن آگهی در قالب 20 توصیه برای بهبود آگهی ها آورده ایم. همچنین شایان ذکر است که این مطلب و نکاتی که در ادامه آمده است با تاکید بر تبلیغات چاپی خصوصاً تبلیغات در روزنامه ها می باشد.
بازار مسکن در انتظار نیمه دوم سال
1396/01/16

بسیاری انتظار داشتند که رکود بخش مسکن در سال 95 به خط پایان برسد و رونق به این بازار برگردد اما این اتفاق نیفتاد.
بازار مسکن در کدام استان‌ها رو به رشد است؟
1396/01/15

بازار ساخت و سازهای مسکونی در شروع سال جدید، برای خروج کامل از مرحله آخر رکود ساختمانی، به یک نقشه راه برای ارائه دو پاسخ روشن به ابهامات سرمایه‌گذاران نیاز دارد.
فروش «نوساز»ها رکورد زد
1395/12/14

فروش «نوساز»ها در تهران، به لحاظ «سهم» از کل معاملات ماهانه ملک و «حجم خرید» رکورد زد.
احتکار خانه‌های خالی؛ ترفند سوداگران مسکن
1395/12/08

دو راه بیشتر ندارید؛ یا باید خانه‌های خالی و بیش از یک‌سال خود را اجاره دهید یا به دولت، مالیات سنگینی پرداخت کنید.
۲۶روز تا پایان رکود بازار مسکن!/ افزایش معاملات در نیمه اول اسفند
1395/12/05

رییس اتحادیه املاک تهران معتقد است: با پایان یافتن سال ۹۵ بازار مسکن از رکود خارج و به دوره پیش رونقی وارد خواهد شد.
نتایج مکتوب تحقیقات یک اقتصاددان نشان می دهد : نمای سه‌بعدی از مسکن 96
1395/11/30

فعالان بازار مسکن از همه طیف‌ها (سرمایه‌گذار، سازنده و متقاضیان خرید و فروش ملک)، در آستانه ورود به سال 96، با دو نقطه تاریک مواجه شده‌اند که اگر مختصات جامع درباره «بقایای آثار منفی رفتارهای غلط گذشته در بخش مسکن و ساختمان، تغییرات محسوس یک سال اخیر در بخش و همچنین نسخه صحیح و زودبازده برای تحول مثبت در این بخش»، روشن شود و در اختیار آنها قرار بگیرد، شانس رونق در این بازار تقویت خواهد شد.
پرمعامله‌ترین مناطق تهران کدامند؟
1395/11/30

گزارش‌های رسمی از روند معاملات بازار مسکن طی یک ماه نخست فصل زمستان سال جاری نشان می‌دهد: معادل 1/ 73 درصد از مجموع 16 هزار و 700 معامله انجام شده در دی ماه مربوط به 10 منطقه و 9/ 26 درصد باقی‌مانده مربوط به 12 منطقه دیگر است.
پیش‌بینی ثبات قیمت در بازار مسکن
1395/11/14

رشد 40 درصدی حجم معاملات مسکن در طول دی‌ماه نسبت به آذرماه از یکسو و نوسان جزئی قیمت مسکن در نخستین ماه زمستان ازسوی دیگر، آینده پیش‌روی بازار مسکن را مطلوب‌تر از ماه‌های گذشته ترسیم کرده است و پیش‌بینی‌ها حاکی از ثبات قیمت در بازار تا پایان سال آینده است.
(نشانه‌های رونق در معاملات ملکی پایتخت )*** شوک مثبت در بازار مسکن
1395/11/13

تعداد معاملات مسکن در 9 ماهه نخست سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 9 درصد افزایش پیدا کرده و قیمت‌ها نیز از سکون خارج شده‌اند.
پروژه مسکونی یا کلونی مورچه‌ها
1395/11/12

داستان پروژه‌های مسکونی که بنا به علل مختلف، به موقع به اتمام نمی‌رسد با خریدارانی که معمولا از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه هستند و با فروختن گوشواره و النگو زن و دخترشان، پول اقساط آن را جور کرده‌اند، حکایتی هر چند تکراری، اما همچنان تلخ و ناگوار است.
زمان شکسته شدن قفل رکود مسکن نزدیک است رونق در انتظار بازار مسکن
1395/11/11

با وجود رکود چندین ساله بازار مسکن کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده شاهد رونق در این بازار و رشد در حجم وارزش معاملات باشیم.
رکود مسکن تا کی ادامه دارد؟
1395/11/10

محاسبات مرکز پژوهش‌ها نشان می‌دهد که در سال 1395 نیز همانند سال 1394 رشد هر دو زیربخش ساختمان دولتی و ساختمان خصوصی منفی خواهد بود.
رد پای دلالان در آگهی‌های بازار مسکن
1395/11/08

در حالی که بازار مسکن شهر تهران هم اکنون در فاز پیش‌رونق قرار دارد و در ماه‌های اخیر حجم معاملات مسکن رو به افزایش است،این روزها نوع تازه‌ای از پیشنهاد در بازار خرید آپارتمان مشاهده می‌شود.
مستاجران، بازنده‌های واقعی کاهش نرخ سود بانکی
1395/11/05

جعفر شهری در کتاب مشهورش تاریخ اجتماعی تهران قرن سیزدهم به مساله جالبی اشاره می‌کند. او با نظر به سرشماری که در سال 1301 خورشیدی انجام‌گرفته می‌گوید: حدود نیمی از مردم آن دوران اجاره‌نشین و به تعبیر آن روزها «کرایه‌نشین» بوده‌اند.
بنیاد مستضعفان: پلاسکوی جدید را ۲ ساله می سازیم
1395/11/02

پس از جمع شدن حادثه، کارگروه‌ها و کمیته‌هایی تشکیل می شود و به مباحث رسیدگی و مسئولیت هر نهادی را مشخص می کنند.
افزایش قیمت مسکن واقعی است؟
1395/11/02

آخرین گزارشات بانک مرکزی درباره مسکن حاکی از آن است که علی رغم کاهش معاملات،قیمت مسکن با رشد 7.7 درصدی در بازار مواجه شد.
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  ... > 
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود