ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

با سرپرستی خشایار الوند برای فیلمنامه سامان مقدم «مسکن مهر» را می‌سازد

نام مجموعه «مسکن مهر» به «خانه ما» تغییر پیدا کرد و سامان مقدم این مجموعه را می‌سازد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، تهیه‌کننده پروژه «مسکن مهر» از حضور قطعی سامان مقدم در این پروژه خبر داد.

حمید رحیمی نادی درباره وضعیت تولید این سریال گفت: عنوان این مجموعه به «خانه ما» تغییر پیدا کرده که قرار بود در خبر بعدی پروژه اعلام شود. همچنین با قطعی شدن حضور سامان مقدم به عنوان کارگردان پروژه این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستیم و تصویربرداری نیز اول آذر آغاز خواهد شد.

وی افزود: این مجموعه در ٦٠ قسمت مقابل دوربین می‌رود و در حال حاضر نیز خشایار الوند به عنوان سرپرست نویسندگان همراه با گروه نویسندگان نگارش فیلمنامه ١٠ قسمت اولیه پروژه را به پایان رسانده و نگارش سایر قسمت ها نیز تا دو - سه ماه آینده به طول می‌انجامد.

رحیمی نادی در پایان گفت: «خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی تولید می‌شود و بزودی شبکه پخش کننده آن نیز اعلام می شود.

این مجموعه که قرار است نوروز ٩٦ روی آنتن رود داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: کارگردان: سامان مقدم، تهیه کننده: حمید رحیمی نادی، سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده: شهرام دانشپور و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 1055
منبع: ایسنا
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود