ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

تحویل یک سوم منازل مسکن مهر پردیس تا پایان سال

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تحویل یک سوم مسکن های مهر شهر پردیس تا پایان امسال درصورت تامین زیرساخت های لازم خبر داد.

ناصر محمدزاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: تاکنون 15 هزار باب خانه در شهر پردیس تحویل داده شده است و 40 هزار مسکن دیگر نیز در صورت تامین زیرساخت ها تا پایان دولت یازدهم تحویل داده خواهد شد.
وی افزود: براساس مصوبه دولت تاکنون 800 میلیارد تومان برای زیرساخت های شهر پردیس از آورده های مسکن مهر هزینه شده است.
محمدزاده اضافه کرد: به منظور ادامه ساخت مسکن مهر در شهر پردیس باید مصوباتی برای تامین این هزینه ها بیشتر از دیگر شهرها در زمینه مسکن مهر داشته باشیم.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: به سبب شرایط جغرافیایی (کوهستانی بودن) شهر پردیس هزینه سرانه زیرساخت ،بسیار بیشتر از دیگر طرح های مسکن مهر و تا 30 میلیون تومان برآورد می شود.
وی افزود: تلاش برای پرداخت کمتر از 10 میلیون تومان از سوی مردم برای این زیرساخت های ویژه در شهر پردیس است که شامل تونل، دیوارهای حائل و دیگر زیرساخت هاست.
محمدزاده با بیان اینکه وزارت نیرو و وزارت نفت برای تامین زیرساخت های این شهر همکاری کرده اند، گفت: برای زیرساخت های داخل طرح شامل لوله کشی و سیم کشی ها نیز نیاز به هزینه های ویژه است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران افزود: روند ساخت مسکن مهر تاکنون در شهر پردیس پیشرفته داشته است اما برای ساخت کامل این شهر که شامل 80 هزار واحد مسکونی است باید تامین هزینه صورت گیرد تا متقاضیانی که از پرداخت پول زمین برای مسکن مهر معاف بوده اند فقط یک چهارم از هزینه های آماده سازی را که جدا از هزینه های ساخت برآورد شده است تامین کنند.
وی با بیان اینکه در بیشتر طرح های مسکن مهر در کشور با موفقیت روبرو بوده ایم، گفت: فقط در شهر پردیس و پرند در استان تهران با مشکل مواجه شده ایم.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران افزود: از 42 طرح مسکن مهر در تهران دیگر شهرها به صورت کامل در دولت یازدهم به پایان خواهد رسید و بیش از نیمی از آنها امسال به متقاضیان تحویل خواهد شد.
محمدزاده گفت: درصورت تامین ویژه هزینه های طرح مسکن مهر در بخش آماده سازی و زیرساخت ها بعید به نظر می رسد که به سبب شرایط ویژه شهر پردیس در دولت یازدهم به اتمام برسد و براساس نظر وزیر مسکن و شهرسازی حداقل در پردیس طرح مسکن مهر چند دولتی خواهد شد اما تلاش ما انجام تعهد عمومی دولت است و بدون توجه به اینکه کدام دولت این تعهد را ارایه کرده باشد برای تحویل مسکن مهر به متقاضیان تلاش خواهیم کرد.

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 947
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود