ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

مجوز تأسیس و فعالیت یک صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن

مجوز تأسیس و فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن نارون به‌عنوان سومین صندوق زمین و ساختمان بازار سرمایه کشور که پیش‌ازاین با نماد «نارون» در بازار بورس ثبت ‌شده بود، صادر شد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیر ساخت این صندوق که به‌منظور تأمین مالی 182 میلیارد ریالی مجتمع مسکونی نارون اراک تأسیس‌شده، شرکت سرمایه‌گذاری الوند (از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن ) است که با نماد «ثالوند» در بازار فرابورس عرضه شده است.
پروژه نارون اراک، یک مجتمع مسکونی 144 واحدی است که در زمینی به مساحت حدود 7500 مترمربع با زیربنای کل حدود 20 هزار مترمربع در کوی الهیه اراک و در یکی از قطعه زمین‌های متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند تعریف شده و پیش‌بینی می‌شود در 21 ماه عملیات اجرایی آن توسط این شرکت به اتمام برسد. شایان ذکر است این صندوق پس از صندوق‌های سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان «نسیم» و «مسکن شمالغرب» که به ترتیب توسط گروه مالی بانک مسکن برای تأمین مالی پروژه نسیم تهران و شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن برای تأمین مالی پروژه نرگس رشدیه تبریز تأسیس‌ شده‌اند؛ سومین صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان کشور است.
 
بنابر گزارش روابط عمومی بانک مسکن،اطلاعات بیشتر در مورد این صندوق در نشانی اینترنتی www.narvanfund.ir در دسترس عموم قرار دارد.
 
تجلیل از عملکرد بانک مسکن در طرح مسکن مهر
در مراسم افتتاح یک هزار و 300 واحد مسکن مهر در اردبیل، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از عملکرد بانک مسکن در این زمینه قدردانی کرد. 
در این مراسم که با حضور مسوولان استان اردبیل برگزار شد، احمد اصغری مهرآبادی گفت: ساخت مسکن مهر، یکی از پروژه‌های عظیم وزارت راه و شهرسازی بوده که با مشارکت فعال بانک مسکن و دیگر نهادهای خدمت‌رسان به‌سرعت در حال اتمام است. وی افزود: با حمایت دولت، طی سه سال بیش از 750 هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور تکمیل شده و به متقاضیان تحویل داده شد.
در این مراسم، دو مسجد و سه مدرسه نیز به بهره‌برداری رسید.
 

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 843
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود