ثبت شبکه اجتماعی

ثبت شغل

ثبت پروژه

ثبت مشاور املاک

سپردن ملک

احتمال کاهش ۱۰ میلیون تومانی آورده متقاضیان مسکن مهر پردیس

در صورتیکه دولت یازدهم با افزایش تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان موافقت کند، سهم آورده متقاضیان این طرح در پردیس ۱۰ میلیون تومان کاهش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست مدیران عامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره مسکن مهر،‌گفت:‌ بر اساس این گزارش همه دستگاه‌های متولی باید در اجرای پروژه مسکن مهر به وزارت راه کمک کنند، ضمن این‌که وام 30 میلیون تومانی به 40 میلیون تومان افزایش یابد.

وی تاکید کرد: با حمایت این دو عامل کمک‌رسان و همچنین منابع داخلی  قطعا می‌توانیم شاهد سرانجامی خوش در شهر پردیس باشیم.

وی همچنین از نامه‌نگاری آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر خبر داده است.

به گزارش تسنیم،‌ چنانچه وام مسکن مهر 10 میلیون تومان افزایش یابد باید به همین میزان از آورده متقاضیان این طرح کاسته شود. به‌عنوان نمونه قیمت نهایی واحدهای فاز 11 کوزو 39 میلیون و 750 هزار تومان اعلام شده که با افزایش وام این رقم به 29 میلوین و 750 هزار تومان کاهش می‌یابد. این میزان آورده همان رقمی است که قائم مقام وزیر راه و شهرسازی آنرا از رسانه ملی اعلام عمومی کرده بود.

مهرآبادی اواخر مهرماه امسال در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با اشاره به این‌که قیمت مسکن مهر در بیشتر شهرها مشخص است، گفته بود: بزرگترین مشکل ما در شهر پردیس است که به علت مشکلات مدیریتی قیمت را اعلام نکردند.

وی افزود: قیمت فاز 11 پردیس 29 میلیون و 700 هزار تومان اعلام شده و قیمت بقیه فازها حداکثر تا یک هفته آینده اعلام می شود.

گرچه این اظهارات به فاصله چند روز توسط قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اصلاح شد، اما به نظر می‌رسد دولت با افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به 40 میلیون تومان موافقت خواهد کرد. در این صورت میزان آورده متقاضیان مسکن مهر پردیس در فازهای 11، 5، 8 و 9 جدید 10 میلیون تومان کاهش می‌یابد. به‌عنوان نمونه سهم آورده متقاضیان در فاز 8 بین 58 تا 69 میلیون تومان اعلام شده است که به 48 ت ا59 میلیون تومان کاهش خواهد یافت.

از سوی دیگر سهم آورده متقاضیان فاز 11 نیز 10 میلیون تومان کاهش می‌یابد و دقیقا با همان رقم اعلام شده از سوی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مهر یعنی 29 میلوین و 700 هزار تومان برابر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال کننده: تهمینه موسوی
تعداد بازدید: 409
منبع: تسنیم
ملک فروش هیچگونه وابستگی به بنگاه های املاک ندارد و تنها با هدف سهولت در امور معاملات ملکی ایجاد شده است
ملک فروش توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود